Dette stedet anvender informasjonskapsler (cookies) for å måle bruk, og for å gi den den beste opplevelsen. Ved å fortsette å browse på denne siden aksepterer du disse informasjonskapslene. Klikk her for å få mer informasjon, eller for å endre innstillinger for informasjonskapsler.

Experians ledelse

Teamet bak Experian

Ledelsen i Norden

bo-rasmussen

Bo Rasmussen

Chief Customer Officer

Bo.Rasmussen@experian.com

Lars Tøttrup

Lars Tøttrup

Operation Service Director

Lars.tottrup@experian.com

Mikael-Christensen

Mikael Boldt Christensen

Attorney-at-Law

Mikael.Christensen@experian.com

Per Ivar Kristiansen

Andy Rich

Northern Europe Managing Director

Andy.Rich@experian.com

Tom Heap

Tom Heap

Interim Finance Director

Thomas.Heap@experian.com

Henrik Guldberg

Henrik Guldberg

Commercial Director

henrik.guldberg@experian.com

Hakon Birkelund

Hakon Birkelund

Director of Strategic Development

hakon.birkelund@experian.com

Per Ivar Kristiansen

Lone Røssel

Head of HR Northern Europe

Lone.Rossel@experian.com